• Site İçi Arama:

LIEBHERR SEÇMENİZ İÇİN 10 HAKLI SEBEP

LIEBHERR SEÇMENİZ İÇİN 10 HAKLI SEBEP
 
1- Saygın Tecrübelidir
Soğutucu ve dondurucu cihaz uzmanı olarak Liebherr 50 yıldır düzenli yeni ve gerçekçi ürün çözümlerini geliştirip gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizin bize güveni ise her gün bize yeni motivasyon sağlamaktadır. Elektrikli cihazlar gurubunda bu kadar çok tüketici yeni bir alımda markasına sadık kalarak tekrar Liebherr seçmesini hiç bir üretici sağlayamadı.
 
2- BioFresh – İspatlanmıs Sağlık
BioFresh süper uzun tazelik için en doğru iklimi sağlamaktadır. 0°C derecenin biraz üstünde ve en doğru hava eminde meyve ve sebze, et, balık ve süt ürünleri vitaminlerini, leziz tatlarını ve iştah açıcı görünümlerini diğer soğutuculara göre üç kat daha uzun korumaktadır.
 
3- En Üst Seviyede Ürün Kalitesi
Ürünlerimizin güvenirliğini garanti edebilmek için üretimde çok değerli malzeme ve komponentler kullanmaktayız. Cihazların sürekli geliştirilmesi, bütün komponentlerinin uyumlarının sağlanması ve en ince detaydaki işçilik kalitesi günümüzde atasözü haline gelmiş Liebherr-Kalitesini ve buna bağlı olarak her gün ispatlanan uzun yıllık ömrünün garantisidir.
 
4- NoFrost – Kaliteli Profesyonel Soğuk
Çözdürme yok: Uzun süreli tazelik için Liebherr NoFrost cihazları profesyonel kalitede soğutma gücü sunmaktadır. Dondurulacak malzeme soğutulmuş devirdaim hava ile dondurulmaktadır ve havadaki nem dışarı iletilmektedir. Bu sayede dondurucunun içi buzsuz kalır ve gıdalar karlanmaz.
 
5- Klasik Dizayn
Değerli malzemelerin klasik formlarla birleşmesi sonucu Liebherr soğutucu ve dondurucu cihazlar en üst dizayn isteklerini sağlamaktadır. Değerli paslanmaz çeliğin hassas elektronik kumanda ile birleşerek zarif GlassLine donanımı altında yıllarca zerafetini koruyacaktır.
 
6- Değerli Şaraplar İçin Mükemmel İklim
Şarap iklimlendirme dolapları şarapların sakin bir şekilde gelişmesi ve en mükemmel tada ulaşması için en iyi ortamı sağlamaktadır. Şarap saklama dolapları en doğru içme ısısını sağlamaktadır. Ve bu iki özelliğin avantajlarını bir bünyede sunan Vinidor-Cihazları.
 
7- Çevre Dostu
ActiveGreen Liebherr şirketinde soğutucu ve dondurucu cihazlarının daha konseptinde başlamaktadır. Liebherr çok değerli komponentleri uzun ve emniyetli fonksiyon ve en iyi enerji verimlilik için cihazlarında kullanmaktadır.Üretim esnasında meydana gelen sıcaklık ısıtma enerjisi olarak kullanılmaktadır.
 
8- Ödüllendirme                                                                  
Öne çıkan ürün ve dizayn kalitesi bize sürekli bağımsız kuruluşlar tarafından tastik edilmektedir. Bu doğrultuda Liebherr "Plus X Award" kapsamında "En yenilikçi Marka" seçildi. Ankastre kombinasyonlarında "Daha İyi Yaşa" yarışmasında birincilik ödülü almıştır. ve "Stiftung Warentest" testinde ürünümüz test birincisi ilan edilmiştir. Ayrıca Liebherr 2008,2009 ve 2010 yıllarında farklı dallarda RedDot design awards ödüllerinede hak kazanmıştır.   
 
9- Süper Tasarruflu
En modern elektronik ile birleşmiş çok verimli soğutma sistemleri değerli ve süper tasarruflu tüm Liebherr-Ürün guruplarında en iyi enerji verimlilik sınıfları A+, A++ ve A+++ sağlamaktadır.
 
10- En Geniş Ürün Çeşidi
Serbest duran soğutucu ve dondurucu olsun, tezgah altı veya ankastre olsun, soğutma, dondurma veya her ikisinin kombinasyonu olsun - Liebherr 200 üzerindeki modeli ile her müşteri isteğine uygun en mükemmel tazelik çözümünü sunmaktadır.